KONST / Litografier / Litografi 12308013
nr 1230 8013
Litografi
G Holmquist, Hasselbacken. Signerad, daterad 1923, numrerad 170/500. Motivet: 27x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:37:31
14/1 19:05:56
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm